Informacija apie žaidimą

 TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS

Paprastame žaidime už kiekvieną atsakytą klausimą gaunate 5 taškus, plius atsakius į 5 klausimus iš eilės gaunate +5 taškus bonus, į 10, gaunate +10 ir t.t.

VIP žaidime bonusas dvigubai didesnis.

VIP žaidime už kiekvieną atsakytą klausimą gaunate 5 taškus, plius atsakius į 5 klausimus iš eilės gaunate +10, į 10 dar +20 ir t.t.

Super žaidime kiekvienas atsakymas vertas 100 taškų.

PAGALBOS ŽAIDIME

Žaidime galite įsigyti pagalbų arba laimėti jų mūsų facebook puslapyje ČIA, kurios gerokai palengvins taškų rinkimą ir padės greičiau iškovoti prizus. Šiuo metu galimos 3 pagalbos:

a)      Praleisti klausimą  – peršoksite prie sekančio (galbūt lengvesnio) neprarasdami taškų, jei klausimas nepatinka

b)      Sustabdytas laikas  – pasinaudojus šia pagalba laikas bus sustabdytas kol surasite teisingą atsakymą

c)       Kompiuteris panaikins du neteisingus atsakymus, taip  gerokai padidindamas galimybę laimėti

Pagalbas galite užsisakyti siųsdami SMS. Į žinutės langą įrašyk,  SOS(Tarpas)Jūsų žaidimo nikas. Siųsk trumpuoju numeriu 1398 ir gauk šias 3 pagalbas. Žinutės kaina 1lt.

TAŠKŲ PIRKIMAS

Matote jog Jums trūksta iki prizo vertingų taškų - ne bėda. Siųskite SMS su tekstu TASKAS1(Tarpas)Jūsų žaidimo nikas trumpuoju numeriu 1398 ir gauk 3000 taškų, (SMS kaina 2lt./0.69eur.) arba TASKAS10(Tarpas)Jūsų žaidimo nikas trumpuoju numeriu 1398 ir gauk net 10 000 taškų, (SMS kaina 5lt./1.73eur.)

SUPER ŽAIDIMAS

Tai ypatingas žaidimas, kuriame klausimai bus lengvesni, o už teisingą atsakymą gausi 100 taškų vietoj 5 įprastiniame žaidime. Užsisakę Super žaidimą gausite 5 žaidimus. Vienas žaidimas susideda iš 10 klausimų. Atsakius į visus 10, žaidžiama iš naujo. Ir taip penkis kartus. Maksimali taškų suma 5000.

Norėdami užsisakyti Super žaidimą, siųskite SMS su tekstu ISMINCIUS(Tarpas)Jūsų žaidimo nikas trumpuoju numeriu 1398 ir gauk 5 Super žaidimus. SMS kaina 2lt./0.69eur.

VIP ŽAIDIMAS

Jei nepatinka klausimai iš visų temų, gali tapti VIP žaidėju ir temas pasirinkti pats. Temose atsakymui skiriama 20 sekundžių (išskyrus dvi temas: 1. Vėliavos 2. Lietuvos miestų, miestelių, kaimų herbai. VIP statusą galite užsisakyti siųsdami SMS su tekstu VIPSAV(Tarpas)Jūsų žaidimo nikas trumpuoju numeriu 1398 ir gausi VIP statusą savaitei. SMS kaina 2lt./0.69eur. Arba VIP30(Tarpas)Jūsų žaidimo nikas trumpuoju numeriu 1398 ir gausi VIP statusą 30 dienų. SMS kaina 5lt./1.73eur.

VIP žaidimuose yra klausimų ir su nuotraukomis. Šiuo metu turime šias temas:

 1. Gamta
 2. Geografija
 3. Istorija
 4. Įžymybės, kinas, muzika
 5. Literatūra
 6. Lietuvos miestų, miestelių, kaimų herbai
 7. Sportas
 8. Vėliavos
 9. Šventės ir tradicijos
 10. Tikslieji mokslai
 11. Transporto priemonės
 12. Žmogus

TURNYRAI

Turnyre gali dalyvauti visi užsiregistravę žaidime ir/arba turi būti užsisakę VIP statusą savaitei arba mėnesiui (priklausomai nuo turnyro). Jums bus pateikta 10-15-20 klausimų, priklausomai nuo turnyro. Turnyre bus klausimai ir keli atsakymo variantai. Pažymėję visus atsakymus, paspauskite ''Žiūrėti rezultatus'', Jūs pamatysite teisingų-neteisingų atsakymų variantus. Tada paspauskite ''Baigti turnyrą'' ir papulsite į bendrą turnyro lentelę. Taškai sumuosis prie bendros taškų sumos. Teisingi ir neteisingi atsakymai - nesisumuoja į Jūsų bendrą statistiką. Atsakyti klausimams Jums skirta 15 minučių, tačiau Jūsų vieta turnyrinėje lentelėle priklausys nuo užtrukto laiko ir teisigai atsakytų klausimų kiekio koeficiento (''Spėjimo koeficientas'' - tai laiko ir teisingų atsakymų išraiška pagal formulę). Todėl norėdami užimti kuo aukštesnę poziciją turėsite ne tik teisingai atsakyti, bet ir  paskubėti atsakinėti į klausimus. Turnyre galėsite dalyvauti tik vieną kartą. Sėkmės dalyvaujant!